dodaj firmę BAZA FIRM OGŁOSZENIA
Adres:


Białołęka

Kontakt:Pon-Pt: 7:00 - 18:00
Sob.: Zadzwoń
Niedz.: Zadzwoń

Formy płatności:

Konradek Prywatne przedszkole rodzinne

Prywatne przedszkole rodzinne Konradek istnieje od 1999 roku. Siedziba mieści się w Warszawie. Oferujemy opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi, dzięki czemu zaufało nam już wielu rodziców. Staramy się, aby otoczenie w naszej placówce było przyjazne dzieciom.

Nasza kadra pedagogiczna to wysoko wykwalifikowani, doświadczeni nauczyciele. Kładziemy bardzo duży nacisk na rozwój kreatywności u naszych podopiecznych. Naszym celem jest stworzenie takiej atmosfery, by każde dziecko czuło się swobodnie jak w domu.

Grupy nie liczą więcej niż 18 osób. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2 do 6 lat. W naszej pracy wykorzystujemy innowacyjne metody, które pozwalają nam przekazać o wiele więcej wiedzy dzieciom. W budynku mieści się również odpowiednio wyposażona sala gimnastyczna, a na zewnątrz znajduje się plac zabaw. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności sportowe, a także zaczerpnąć świeżego powietrza.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
  • zajęcia w sali interaktywnej,
  • zajęcia plastyczne,
  • zajęcia z języka angielskiego,
  • zajęcia z rytmiki,
  • zajęcia sportowe,
  • zajęcia baletowe,
  • zajęcia taneczne.
Do pełnej dyspozycji dzieci jest również logopeda, który czuwa nad poprawnym rozwojem każdego malucha. Z otwartymi ramionami przyjmujemy dzieciaki wymagające specjalnego żywienia. Dzięki własnej, dostosowanej do wszelkich wymogów kuchni, jesteśmy w stanie przygotować naszym dzieciom zdrowe zbilansowane domowe jedzenie. Zaspokoi ono potrzeby żywieniowe każdego podopiecznego.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa w naszym prywatnym przedszkolu, od 2014 roku wszystkie sale, w których przebywają nasi podopieczni, dezynfekujemy przy użyciu urządzenia medycznego Ozonomatic, co pozwala na zmniejszenie ilości wirusów i bakterii w pomieszczeniach.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Profil działalności
Polityka prywatności Regulamin Regulamin do ogłoszeń Kontakt
projektowanie stron Warszawa
Wszystkie prawa zastrzeżone Copyright © oczamirodzica.pl