dodaj firmę BAZA FIRM OGŁOSZENIA
Adres:


Ochota

Kontakt:Pon-Pt: 7:30 - 18:00

Formy płatności:

Piotruś Pan. Przedszkole niepubliczne

Wszystkich rodziców zachęcamy do zapisywania swoich pociech w naszym niepublicznym przedszkolu Piotruś Pan, które znajduje się w Warszawie. Zatrudniamy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych opiekunek, które do każdego dziecka podchodzą w indywidualny sposób, aby jak najlepiej zadbać o jego rozwój.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie opieki nad dziećmi, dzięki czemu każdy rodzic oddający swoje pociechy w nasze ręce może być spokojny o ich bezpieczeństwo oraz prawidłowy rozwój. Dysponujemy przestronnymi salami dydaktycznymi, w których dzieci uczestniczą w licznych zajęciach edukacyjnych i wychowawczych.

Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Zajęcia każdej z grup wiekowych odbywają się osobno, dzięki czemu możemy w pełni zrealizować wszelkie zadania dydaktyczne i opiekuńcze, dostosowane do wieku dzieci. W budynku znajduje się również duża sala rekreacyjna, w której prowadzone są zajęcia z rytmiki i tańca, a także z gimnastyki oraz różnych sztuk walki.

Niewątpliwym atutem naszego przedszkola jest również fakt, że prowadzimy zajęcia z języka angielskiego. Wiemy jak szybko uczą się dzieci w tym okresie ich życia i pragniemy to jak najlepiej wykorzystać ucząc je języka obcego, a także dając lekcje z zakresu matematyki.

Poza tym prowadzimy zajęcia plastyczno-techniczne oraz teatralne, a także zajmujemy się organizacją zajęć dodatkowych, takich jak szachy, czy balet.

W warszawskim przedszkolu Piotruś Pan znajduje się również kuchnia, w której przygotowywane są smaczne, a przede wszystkim zdrowe posiłki dla dzieci. Gotując używamy sprawdzonych i zawsze świeżych składników. Przygotowujemy zbilansowane menu, biorąc pod uwagę również potrzeby dzieci mających problemy alergiczne.

Ponadto dysponujemy bardzo dużym placem zabaw, w którym znajdują się jedynie atestowane zabawki. Jeżeli tylko warunki atmosferyczne na to pozwalają, nasze opiekunki aktywnie spędzają czas z dziećmi na świeżym powietrzu.
Profil działalności
Polityka prywatności Regulamin Regulamin do ogłoszeń Kontakt
projektowanie stron Warszawa
Wszystkie prawa zastrzeżone Copyright © oczamirodzica.pl